Nabízíme velké množství IT služeb, které jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám. Jsme tady, abychom vám pomohli posunout vaše podnikání na další úroveň.

Služby

logo

Tvorba webů na míru

Vytvoříme vám web na míru - dle vašich přání. K jejich tvorbě využíváme nejnovější technologie a řídíme se aktuálními trendy. Všechny naše weby jsou responzivní a optimalizované pro vyhledávače.

logo

Tvorba webů na platformě WordPress

Vytvoříme vám web na platformě WordPress. Snažíme se zaměřit na jednoduchost a přehlednost. Weby jsou optimalizované pro vyhledávače a plně responzivní. Díky WordPressu máte možnost si jej sami upravovat.

logo

Tvorba e-shopů na platformě Shoptet

Zhotovíme vám e-shop na platformě Shoptet a to od počátečního založení až po finální naplnění produkty. Do vašeho nového e-shopu vás zaškolíme a naučíme vás ho používat.

logo

Grafické práce

Tvoříme loga, grafické návrhy a plakáty. Veškerá naše grafika je vytvořená na míru a dle vašich požadavků a představ. Rádi vám také pomůžeme s pořízením fotografií a nebo videa.

logo

SEO Optimalizace a prezentace firmy

SEO Optimalizace je základní stavební kámen pro úspěšný web. Zlepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávání, zvýšíme návštěvnost a pomůžeme vám se prezentovat nejen na sociálních sítích.

logo

IT podpora

Vyřešíme veškeré vaše problémy s technikou. Pomůžeme s nastavením počítače, notebooku, tiskárny či LAN sítě. Techniku vám rádi vyčistíme nebo poradíme při výběru nové. Pomůžeme vám také ve správě vašich serverů a to jak pod Windowsem, tak i Linuxem.